Znajdź dobrego księgowego na portalu Znany Księgowy.

0
510

Pomysł zrobienia czegoś wspaniałego był w naszych głowach od wielu lat. Chcemy zawsze myśleć na dużą skalę. Chcieliśmy pomagać wielu przedsiębiorcom. Chcemy rozwijać polską przedsiębiorczość. Dążymy aby polskie firmy rosły w siłę. Postanowiliśmy pomagać poprzez sumienne usługi księgowe, które gwarantują nasi partnerzy w całym kraju. Wybierz jedno biuro księgowe z którym współpracujemy i przekonaj się, że warto jest robić biznes razem z nami. Większość spraw rozwiązujemy poprzez email. Dlaczego portal znany księgowy? Naszą pracę wykonujemy rzetelnie i sumiennie. Szukasz terminowego biura rachunkowego, które proponuje pełne usługi księgowe i rachunkowe? Jeśli odpowiedź brzmi tak to trafiłeś w odpowiednie miejsce.

Zakres usług oferowanych przez nasze biuro rachunkowe

Do zadań podchodzimy z pełnym zaangażowaniem a na pierwszym miejscu zawsze stawiamy dobro przedsiębiorcy. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Jesteśmy po to, żeby rozwiązywać twoje problemy. Proponujemy specjalistyczną księgowość wspólnot mieszkaniowych. Wspomagamy w poruszaniu się pośród licznych przepisów prawa. Uporządkujemy waszą dokumentację. Nasza oferta usług obejmuje szeroki zakres usług rachunkowych w tym między innymi: prowadzenie ksiąg przychodów oraz rozchodów, ewidencja kosztów i przychodów; ewidencja środków trwałych; ewidencja wyposażenia, ewidencje podatku od towarów oraz usług; obsługa pracowników, rozliczenia właścicieli; rozliczenia z us i zus. Czy może chcesz się dowiedzieć, jak możemy pomóc twojej firmie? Tania księgowość. Usługi księgowe na najwyższym poziomie – biuro rachunkowe Znany Księgowy . Napisz do naszego biura obsługi klienta lub zadzwoń. Oferujemy różne ceny za usługi. Na wysokość opłat duży wpływ mają: liczba wspólników, ilość zatrudnionych pracowników, liczba dokumentów księgowych, forma prawna firmy, wysokość przychodu. Rozpoczynasz działalność? Nie musisz się obawiać dokumentów z tym związanych, pomożemy ci wystartować, współpracujemy z firmami zajmującymi się sprzedażą kas fiskalnych czy prowadzeniem szkoleń bhp, nie musisz nigdzie jeździć, wszystko załatwimy na miejscu. Mamy konkurencyjne ceny i rabaty dla nowych klientów. Informujemy o wysokości kwot oraz terminach wyliczonego podatku, składek zus poprzez wiadomość e-mail czy sms do klienta. Napisz do nas lub zadzwoń.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.